Čiče

Home spot No. 2

O spotu:

Naš ”home spot” broj 2 odličan je za učenje naprednih tehnika surfanja. Vjetrovi su dovoljno jaki za glisiranje ako je prognoza dobra, ali treba pripaziti na refule i par prepreka u vodi. ⚠ Jezero se nalazi u blizini aerodroma i najbolji vjetar je iz smjera JZ jer pruža najdužu liniju za surfanje. Osim njega spot je dobar i za sjeverce! Najbolju prognozu za spot daje windfinder: Čiče – prognoza Na spotu treba pripaziti na sajle koje su u vodi, a služe za vađenje pijeska. Dakle kada dođete na spot s lijeve strane na pola jezera je velika jaružarica i naša preporuka je da se vozite malo dalje od nje u liniji jug-sjever-jug. Također s desne strane na pola jezera je bova od koje se prema istočnoj obali pruža sajla pa pripazite. Svakako prvih par đireva prođite po jezeru oprezno da vidite di je što, a  nakon toga R’n’R 🤘🤘🤘 Pripazite i na refule jer su dosta česti i jaki! Od opreme se najčešće voze veća jedra od 6 do 12 kvadrata i daske od 130+ kv, ali bilo je i dana kad se vadila lagana artiljerija i male daske. Zanimljivo je da se jezero zbog svoje dubine (60+m) gotovo nikad ne zaledi pa je sezona na njemu otvorena cijelu godinu, naravno ako imate dobar neopren 🙂  

Galerija sa spota

Lokacija spota

Čiče - V. Gorica

Prognoza

<iframe id="iframeWindguru" src="http://www.windguru.cz/int/distr_iframe.php? u=1153478&s=647684&c=d776ad0cdb" width="750" height="300" scrolling="no"></iframe>

Vjetrovi - Kako spot radi?

  • Bura 65% 65%
  • Jugo 100% 100%
  • Maestral 10% 10%

Ovo o spotu kažu naši članovi

Ovo o spotu kažu naši članovi

Zadnji put me reful lansirao u zrak tako da sam mahao pilotima pored sebe 😀 😀 😀
Frka

El prezidente

Kad narigam 12 kvadrata puše za 6 kvadrata. Kad narigam 7 kvadrata ne puše niš 😀 😂🤔
Dario

The inventor

Ma kakav Egipat čiče je zakon 🙂
Saša

Oprema je u autu i čekam 16:00 🕓🕓 Samo da vjetar ne padne taman kad dođem!!!
Goran

El sekretar